img1

 

chopin

 

NowaOranzeria

Restauracja Belvedere to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych punktów na kulinarnej mapie Polski. Łączy w sobie doskonałą kuchnię, niepowtarzalny design i niezwykłą historię.

 

Restauracja mieści się w wyjątkowym miejscu – Nowa Oranżeria w Łazienkach Królewskich to budynek o ponad 150-letniej historii. Otoczenie parkowych alejek, ogrodów różanych, czy towarzystwo dumnych pawi tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.

 

Koncepcja menu związana jest ze zmieniającymi się porami roku i wykorzystuje świeże, głównie lokalne produkty. Potrawy przygotowywane są pod okiem Szefa Kuchni Adama Komara, który serwuje dania wykwintnej kuchni polskiej. Niepowtarzalne połączenia smaków proponowane przez Belvedere natychmiast podbijają serca gości i na długo pozostają w pamięci.

 

Restauracja Belvedere została doceniona w wielu prestiżowych konkursach i uhonorowana licznymi nagrodami. W 2014 roku restauracja Belvedere Łazienki Królewskie otrzymała nagrodę BEST of WARSAW 2014, w kategorii Best Restaurant Institution przyznawaną przez magazyn Warsaw Insider. Restauracja Belvedere zdobyła także nagrodę w plebiscycie Poland 100 Best Restaurants w kategorii Grand Award (trzy widelce) oraz nagrodę specjalną – tytuł Najlepsza Restauracja w Polsce 2014. Nagrodzony został również Szef Kuchni Belvedere, Adam Komar, otrzymując tytuł Najlepszego Szefa Kuchni w Polsce.

 

Ponadto, od ośmiu lat, co roku, restauracja Belvedere Łazienki Królewskie wyróżniana jest przez najsłynniejszy przewodnik kulinarny na świecie – Michelin Guide. W 2012 r. Belvedere otrzymało również najwyższe wyróżnienie Czterech Świątyń przyznawane przez najlepszą akademię kulinarną – Accademia Italiana della Cucina.

 

W 2014 r. wnętrze restauracji zostało poddane kapitalnemu remontowi. Za nowy wystrój wnętrza odpowiada słynny scenograf polskiej Opery Narodowej – Boris Kudlička i pracownia architektoniczna WWA Architekci. Nową identyfikację wizualną restauracji opracowało biuro projektowe Lange&Lange.

 

Projekt wnętrza Nowej Oranżerii (Nowa Pomarańczarnia) w Łazienkach Królewskich wygrał w plebiscycie Polska Architektura XXL w kategorii wnętrza publiczne.

 

Projekt i aranżacja wnętrza zostały zarejestrowane w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej i są chronione prawem.

 

 

 

 

 

 

Plan restauracji PDF pdf

Czy wiesz, że w Belvedere można zrealizować wydarzenie nawet dla 400 osób?

 

Restauracja Belvedere Łazienki Królewskie to wyjątkowe miejsce na organizację imprez firmowych. Niezwykły wizerunek tego miejsca, wypracowany przez wiele lat działalności restauracji podnosi rangę każdego wydarzenia. Niepowtarzalny wystój wnętrz Nowej Oranżerii i piękne, parkowe otoczenie już na wstępie tworzą niezapomniany klimat.

 

Wnętrza naszej restauracji umożliwiają organizację imprez i wydarzeń korporacyjnych: gale, spotkania świąteczne, business mixery, śniadania i konferencje prasowe, bankiety, koktajle, spotkania promujące markę czy produkt. Zapraszamy również na biznesowe lunch’e i kolacje, których oprawa sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Niezwykłe menu autorstwa szefa kuchni Adama Komara w połączeniu z niepowtarzalnymi wnętrzami restauracji zrealizowanymi według projektu Borisa Kudlicki dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.


Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę:


Kontakt:

FKR 7685 -1 thumb   Magdalena Korczyńska

   Sales Manager
  

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 22 55 86 743
  +48 698 832 282

FKR 7706ok thumb    Agata Krzykowska

    Sales Manager
 

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    +48 22 55 86 742 
    +48 728 858 262

 

FKR 9423 300 new   Izabela Głowacka

   Sales Manager

 

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   +48 22 55 86 741
   +48 784 621 124

12 N SZ thumb  POL0731 01 thumb

 

 

Pokaż wszystkie aktualności >>

11 MON9035 Kopia

Zapraszamy do skosztowania dań z letniego menu. Nie zabraknie w nim sezonowych owoców i warzyw charakterystycznych dla tej pory roku. Szczegóły dostępne w zakładce Menu – kolacja i lunch.

CRT newsletter logo

Z dumą informujemy, że w dniu 3 lipca obchodziliśmy 14-stą rocznicę partnerstwa pomiędzy Restauracją Belvedere a Forum CEO Round Table. Data ta jest tym bardziej wyjątkowa, gdyż to właśnie 3 lipca 2001 roku w Klubie Cavallo miała miejsce pierwsza w historii kolacja CEO Round Table. Na przestrzeni 14 lat zorganizowaliśmy wspólnie prawie 500 wydarzeń!

 

CEO Round Table to forum rozwoju przywództwa prowadzone przez firmę RSQ Management Sp. z o.o., które skupia liderów biznesu największych firm w Polsce. Główne cele CEO Round Table to rozwój umiejętności przywódczych poprzez wzajemną inspirację, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz wysokiej jakości biznes networking.

 

Dziękujemy za dotychczasowe partnerstwo i życzymy sobie nawzajem wielu kolejnych lat owocnej współpracy!

sunday bellunch 600

W niedziele zapraszamy na SUNDAY BELLUNCH
4-daniowe menu: przystawka, zupa, danie główne, deser
muzyka na żywo, animatorka dla dzieci
Cena 149 zł

w cenę wliczone napoje bezalkoholowe
2 daniowe menu dla dzieci 49

 

Oferty ważne dla Gości indywidualnych, do 8 osób, w godz. 12:00 do 16:00

REZERWACJA INDYWIDUALNA (a’la carte):

e-mail: rezerwacja@belvedere.com.pl

Rezerwacja telefoniczna: +48 22 55 86 701

  • od poniedziałku do piątku 9:00 - 23:00
  • w soboty 10:00 - 23:00
  • w niedzielę od 10:00 - 20:00

 

 

REZERWACJA GRUPOWA (eventy):

Od poniedziałku do piątku: 9:00 - 17:00

tel: (+48) 22 55 86 743

tel: (+48) 22 55 86 742

tel: (+48) 22 55 86 741

e-mail: restauracja@belvedere.com.pl

www.belvedere.com.pl    

Restauracja czynna codziennie od 12:00 do 23:00.

 

 

Bezpłatny parking, wjazd od ul. Parkowej 

 

 

 

Chcesz otrzymywać nowości z Belvedere? Zapisz się do naszego newslettera!
Zapisując się do newslettera akceptujesz politykę prywatności Belvedere.