img1

 

chopin

 

NowaOranzeria

Restauracja Belvedere to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych punktów na kulinarnej mapie Polski. Łączy w sobie niepowtarzalny design, doskonałą kuchnię i niezwykłą historię.


Belvedere mieści się w wyjątkowym miejscu – Nowa Oranżeria w Łazienkach Królewskich to budynek o ponad 150-letniej historii. Otoczenie parkowych alejek, ogrodów różanych czy towarzystwo dumnych pawi tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.


Koncepcja menu związana jest ze zmieniającymi się porami roku i wykorzystuje świeże, głównie lokalne produkty. Potrawy przygotowywane są pod okiem Szefa Kuchni Adama Komara, który serwuje przede wszystkim dania kuchni polskiej w nowoczesnej interpretacji. Niepowtarzalne połączenia smaków proponowane przez Belvedere natychmiast podbijają serca gości i na długo pozostają w pamięci.

 

Restauracja Belvedere została doceniona w wielu prestiżowych konkursach i uhonorowana licznymi nagrodami. Od siedmiu lat, co roku, wyróżniana jest przez najsłynniejszy przewodnik kulinarny na świecie – Michelin Guide. W 2012 r. Belvedere otrzymało także najwyższe wyróżnienie Czterech Świątyń przyznawane przez najlepszą akademię kulinarną – Accademia Italiana della Cucina.

 

W 2014 r. wnętrze restauracji zostało poddane kapitalnemu remontowi. Za nowy wystrój wnętrza odpowiada słynny scenograf polskiej Opery Narodowej – Boris Kudlicka i pracownia architektoniczna WWA Architekci. Nową identyfikację wizualną restauracji opracowało biuro projektowe Lange&Lange, czyli Aleksander i Gustaw Lange.

 

Projekt i aranżacja wnętrza zostały zarejestrowane w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej i są chronione prawem.

 

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że w Belvedere można zrealizować wydarzenie nawet dla 400 osób?

 

Restauracja Belvedere Łazienki Królewskie to wyjątkowe miejsce na organizację imprez firmowych. Niezwykły wizerunek tego miejsca, wypracowany przez wiele lat działalności restauracji podnosi rangę każdego wydarzenia. Niepowtarzalny wystój wnętrz Nowej Oranżerii i piękne, parkowe otoczenie już na wstępie tworzą niezapomniany klimat.

 

Wnętrza naszej restauracji umożliwiają organizację imprez i wydarzeń korporacyjnych: gale, spotkania świąteczne, business mixery, śniadania i konferencje prasowe, bankiety, koktajle, spotkania promujące markę czy produkt. Zapraszamy również na biznesowe lunch’e i kolacje, których oprawa sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Niezwykłe menu autorstwa szefa kuchni Adama Komara w połączeniu z niepowtarzalnymi wnętrzami restauracji zrealizowanymi według projektu Borisa Kudlicki dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.

 

Więcej informacji


Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę:


Kontakt:

   Magdalena Korczyńska

   Sales Manager
  

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 22 55 86 743
  +48 698 832 282

    Agata Krzykowska

    Sales Manager
 

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    +48 22 55 86 742 
    +48 728 858 262

1KORP 2KORP

Pokaż wszystkie aktualności >>

DSC 0051 thumb

W sobotę, 25 października br. miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród plebiscytu Poland 100 Best Restaurants. Restauracja Belvedere zdobyła nagrodę w kategorii Grand Award (trzy widelce) oraz nagrodę specjalną – tytuł Najlepsza Restauracja w Polsce 2014. Równie ważną nagrodę zdobył Szef Kuchni Belvedere, Adam Komar – tytuł Najlepszego Szefa Kuchni w Polsce

 

Konkurs i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce to bardzo prestiżowy projekt – jedyny o tak wielkim zasięgu. Restauracje oceniane są przez gości, internautów oraz przez profesjonalnych inspektorów.

 


 

 

Restauracja Belvedere Łazienki Królewskie kolejny raz bierze udział w kampanii Estee Lauder na rzecz Walki z Rakiem Piersi (BCA).

 

Przez cały październik w menu Belvedere znajdą Państwo wyjątkowy Różowy Deser (różowa beza, krem śmietankowy, owoce leśne). Dochód z jego sprzedaży będzie przeznaczony na wsparcie badań nad lekiem na raka piersi w ramach kampanii BCA.

 

Babie lato to w Polsce bardzo krótka, ale równocześnie najpiękniejsza pora roku. Promienie słońca przenikające przez złote korony drzew budują magiczną atmosferę tych dni. Przed nami ostatnie chwile na naładowanie się pozytywną energią na nadchodzącą zimę. Przełom września i października przynosi ostatnie ciepłe przebłyski tego roku

 

Doskonałym miejscem na chwilę relaksu w wyjątkowym otoczeniu jest restauracja Belvedere położona w samym centrum miasta, w najpiękniejszym parku Warszawy - w Łazienkach Królewskich.

 

Zapraszamy Państwa na specjalnie skomponowaną ofertę lunchową. Ostatnie promienie słońca złapane w naszym niepowtarzalnym ogrodzie na długo zostaną w Państwa pamięci.

 

 

LUNCH DNIA

69 zł dwa dania

79 zł trzy dania

od poniedziałku do piątku od godz. 12:00

 

 

Zapraszamy:

  • w poniedziałki 18:00 - 23:00
  • od wtorku do soboty 12:00 - 23:00
  • w niedzielę 12:00 - 20:00

 

REZERWACJA INDYWIDUALNA:

 

e-mail: rezerwacja@belvedere.com.pl

 

Rezerwacja telefoniczna: +48 22 55 86 701

  • od poniedziałku do piątku 9:00 - 23:00
  • w soboty 10:00 - 23:00
  • w niedzielę od 10:00 - 20:00

 

REZERWACJA GRUPOWA:

Od poniedziałku do piątku: 9:00 - 17:00

tel: (+48) 22 55 86 743

tel: (+48) 22 55 86 742

e-mail: restauracja@belvedere.com.pl

 

www.belvedere.com.pl

Bezpłatny parking, wjazd od ul. Parkowej

 

DANE FIRMY:

Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o.

ul. Agrykoli 1, 00-460 Warszawa

NIP 526-020-97-51, Regon 012103452

Zarejestrowana pod numerem KRS 0000154781

XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

mBank S.A. konto: 40 1140 1010 0000 2757 6200 1001

Kapitał zakładowy: 64 756,50 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz otrzymywać nowości z Belvedere? Zapisz się do naszego newslettera!
Zapisując się do newslettera akceptujesz politykę prywatności Belvedere.