AKTUALNOŚCI
Wielkanoc w Restauracji Belvedere
24 marzec 2017

Zapraszamy na Brunch Wielkanocny 16  i 17 kwietnia

Dla tych, którzy w Święta chcą odpocząć i wspaniale spędzić czas z rodziną przygotowaliśmy wyjątkową wielkanocną ofertę. Czekają na Was:

  • rodzinna atmosfera,
  • klasyczne potrawy,
  • piękne wiosenne dekoracje,
  • muzyka na żywo,

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji stolików! Sprawdź menu

Cena za osobę – 205 PLN

Dzieci do lat 12 – 99 PLN

Muzyka na żywo codziennie w Belvedere!
22 marzec 2017

Od pierwszego dnia wiosny w Belvedere codziennie możecie cieszyć się muzyką na żywo! Nastrojowe utwory smooth jazzowe są doskonałym dopełnieniem klimatycznej atmosfery restauracji i sprawiają, że wieczory w Belvedere stają się wyjątkowym przeżyciem. Współpracujemy ze wspaniałymi, utalentowanymi artystami: pianistami i wokalistkami, którzy tworzą prawdziwą muzyczną magię.

 

Muzyka na żywo będzie rozbrzmiewać w Belvedere codziennie:

  • od poniedziałku do soboty wieczorami od 19.00
  • w niedziele w porze lunchowej od 13:00

 

Zapraszamy do świętowania z nami każdego dnia wiosny, lata, zimy i jesieni!

Kolacja w Belvedere dla WOŚP
10 marzec 2017

7 marca WOŚP pobiło swój dotychczasowy rekord i zebrało 105 mln złotych na pomoc dzieciom i seniorom. W Dzień Kobiet restauracja Belvedere dołożyła swoją małą cegiełkę to tego wielkiego sukcesu. Darczyńca, który w lutym na aukcji WOŚP wylicytował za 5600 złotych kolację z Marcinem Przybyszem 8 marca zrealizował swoją rezerwację. To była ogromna przyjemność gościć takich wspaniałych ludzi. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby to była niezapomniana kolacja. Dziękujemy za okazane wielkie serca!

Belvedere wyróżnione przez Michelin Guide po raz dziewiąty!
08 marzec 2017

Z przyjemnością informujemy, że Restauracja Belvedere otrzymała oznaczenia „3 sztućców” w tegorocznej edycji Michelin Guide – Main Cities of Europe.

Słynny czerwony przewodnik wyróżnił Belvedere już po raz dziewiąty! Dziękujemy całemu Zespołowi, który nieustannie pracuje na sukces restauracji. Wierzymy, że razem będziemy osiągać coraz więcej!

 

Zapraszamy do Belvedere!